Produkty

Vlastní potisk na tašce z netkané textilie

Tašku darujte ženám

Mnoho žen miluje nakupování. Baví je probíhat mezi regály a zjišťovat, co nového jim trh nabízí v sortimentu potravin, drogerie, domácích potřeb, textilu, hraček pro děti atd. Mohou se tu inspirovat k tvůrčím nápadům v domácnosti a zároveň využít tamního prostředí ke zviditelnění jejich outfitu. Možná vám to připadá poněkud hloupé, až naivní, ale ženy se rády dobře oblékají a chtějí se líbit. Být atraktivní, vkusně oblečený a dobře vypadat je přece součást lidské osobnosti, a není to jen výsadou žen. Každý z nás má v genech zakódováno, že chce být atraktivní, jedinečný a zajímavý pro druhé. Chce být milován a respektován takový, jaký je, a k tomu mu napomáhá nejen jeho duše, potažmo osobnost, ale i fyzický zevnějšek.

žena v obchodě

Nemusí být jen jedna

Ženy vstupují do obchodu obvykle s kabelkou a zároveň s nákupní taškou. Ta může být zpočátku uschována v kabelce a po vložení nákupu zaujme své místo na rameni nebo v ruce. Taška se v tu chvíli stává součástí outfitu a měla by ladit s oblečením. V tomto směru mají značnou výhodu BEACON Tašky z netkané textilie, které se vyrábí v několika barevných provedeních, v krásných a výrazných pastelových barvičkách, a mohou tím pádem velmi dobře doplnit oděv. Výhodná je zejména kontrastní volba, například k červené mikině nebesky modrá či bílá taška, a k modré bundě se zas dobře vyjímá taška žlutá nebo červená. Ostatně záleží na vašem osobním vkusu.

velká nákupní taška

Výhodou těchto tašek je, že jsou velmi levné a přitom poměrně trvanlivé a k nákupu spolehlivé. Můžete je ponechat bez potisku, což podtrhne zejména oděv s proužky či různými vzory, aniž by jakékoli nápisy nebo loga na tašce působily rušivě. Potisk se hodí zvláště tam, kde chcete na sebe upozornit a doplnit oděv spíše v jednoduchém a skromném stylu, např. obyčejnou mikinu https://www.sbazar.cz/254-mikiny s kulatým výstřihem.