Podnikání

Jak můžete vypadat a cítit se elegantně?

Eleganci má někdo v krvi, někdo se musí snažit trochu více, aby za sebou zanechal elegantní dojem. Určitou dávku elegance by si měl osvojit každý z nás. Jsou místa nebo události, kde se takový zjev a chování vyloženě hodí. Pokud chcete být elegantní na každodenní bázi, není to nic těžkého. Pro začátek můžete zkusit dodržovat tyto jednoduché typy.

Noste klasickou červenou rtěnku

Spousta žen se červených rtěnek bojí, ale je jen málo žen, kterým nesluší. Rudé rtěnky jsou trendy již od dob Marylin Monroe a jsou neodmyslitelně spjaté s elegancí a svůdnou ženskostí. Důležité je, abyste si vybrali správný podtón rtěnky. A určitě investujte do kvalitní, která bude mít dlouhou výdrž.

červené rty

Stříbrné či zlaté hodinky

Místo barevných šperků z bižuterie a provázkových náramků sáhněte raději po stříbrných či zlatých ručičkových hodinkách. V dnešní době chytrých hodinek a sportovních náramků už se tak často nevidí, ale právě svou klasičností vám dodají na eleganci a luxusu.

Pořiďte si neutrální delší kabát

Kabáty jsou elegantním řešením, jak se zahřát. Hodí se naprosto ke všemu. Ke kalhotám, džínům, sukním i šatům. Určitě sáhněte po kvalitním kabátu, který vám vydrží delší dobu. Barvu volte spíše neutrálnější, jako béžovou, krémovou nebo černou. Abyste ušetřili, můžete při nákupu využít slevový kupón na About You.

kabát

Perlové šperky

Že vám přijdou perly staromódní? Vůbec ne! V posledních letech u žen získaly opět na velké oblíbenosti. K elegantnímu stylu se více než hodí. Jsou jemné, neutrální a hodí se téměř ke každému elegantnějšímu oblečení. Můžete zvolit nenápadné perlové náušnice, perlový náramek, nebo zvolte perlový náhrdelník ve stylu Audrey Hepburn.

Osobitý parfém

Pokud se za vámi neohlédne někdo kvůli oblečení, je dost možné, že k sobě přitáhnete pohledy díky vůni, kterou budete roznášet kolem. Vyberte si svůj oblíbený parfém, který bude podtrhovat vaši osobnost. Nezapomeňte se alespoň jednou denně přestříkat, aby byla vůně stále intenzivní. Nikdy to s vůněmi ale nepřehánějte.