Nezařazené

Kvalita na prvním místě

Máte rádi opravdu teplé oblečení, když se vydáváte časně ráno do přírody k vodě? To je zcela pochopitelné, protože někdy je vážně pěkná zima a člověk se v dlouhé chvíli čekání na parádní úlovek potřebuje zahřát. My vám nabízíme skutečně krásné a především praktickérybářské oblečení, které nevyužijete třeba jen výhradně na ryby, ale poslouží i při jiných účelech. Jak je známo, je zapotřebí se trochu zamaskovat, abyste nevyčnívali v přírodním terénu, takže je tu mnoho maskáčových vzorů. Moderní jsou trička a bundy s nejrůznějšími vzory listů a větviček v tmavě zelené nebo šedé a hnědé barvě, které jsou přinejmenším praktické, ale vyrobeny také z těch nejlepších materiálů, takže se budete cítit příjemně a nikde vás nebude nic kousat. Co u nás můžete všechno sehnat?

§ Trička
§ Nepromokavé bundy
§ Nepromokavé kalhoty i kraťasy
§ Brodící kalhoty z různých materiálů
§ Batohy
A seženete u nás také mnoho dalšího, tak neváhejte dlouho dobu, protože jedině u nás seženete to nejpohodlnější oblečení, které vás bude provázet na každém rybářském dobrodružství. Kdybyste potřebovali, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy, které vás napadnou jak k materiálům, cenám, tak dalším podobnostem.

Originální kousky

Dáváme si záležet na tom, abychom byli originální a nabízeli vám kromě originality také praktičnost produktů. Ladíme je tak, aby ladily k přírodnímu terénu, ale samozřejmě také k vybavení, které zároveň v našem obchodě prodáváme. Nabízíme vám kompletní servis, tak proč to nezkusit? S našimi produkty se budete cítit nejen pohodlně, v teple, ale také budete zaručeně úspěšní, protože s naším vybavením budou skákat rybky na háček samy!