Produkty

Pro muže i pro ženy

Existují služby, které se zaměřují dokonce na páry společně. Nebo můžeme potěšit jenom muže či jenom ženu, záleží jenom na vás, co si vyberete. Erotická masáž se zprostředkovává komukoliv, kdo si o ni řekne a kdo o ni má zájem. Ať jste mladí nebo staršího věku, vždy však musíte mít nad osmnáct let, ale horní věková hranice se neukládá, takže i pokud byste měli devadesát a chtěli se potěšit, tak pokud vám to zdraví dovolí, klidně přijďte, protože my se jenom staráme o to, abyste byli spokojení. Hladíme a příjemně vískáme, používáme oleje, abyste se cítili dobře, a také se staráme o všechna místa na vašem těle, obzvláště o ty intimní partie. Každý může přijít!

Zahoďte stud nebo ostych stranou

Každého hned napadne, že by to mohlo být něco špatného. To však není tento náš případ, protože my se jenom staráme o to, abyste se vy cítili krásně a příjemně. Vzrušení je přeci každodenní součásti našich životů, takže proč si ji odpírat? Někdo chodí každý měsíc na kosmetiku, jiný ke kadeřníkovi a někdo si holt vybere potěšení ze vzrušení. Muži se velice rádi nechávají takto obskakovat, protože si cení toho, když je krásná dáma, která je nahá masíruje na všech částech jejich těla. Zahoďte ostych stranou, jde přeci jenom o vzrušení, které vám můžeme dopřát. Nyní u nás: .

Příjemné prožitky v krásném prostředí

Samozřejmostí je stoprocentní diskrétnost, na kterou se u nás můžete naprosto spolehnout. Potěší také parkování zdarma nebo různé druhy drinků. Vyberte si pro vás tu nejkrásnější profesionálku, která má ty nejlepší metody a chce vám je ukázat. Erotické masáže se zaměřují na několik druhů, může jít o:
klasickou erotickou masáž – vyberete si profesionální společnici a také metodu, kterou budete chtít a pak už je to jenom v jejich rukou. Objednávat se můžete i dopředu nebo rovnou přijít, vždy je některá z dam připravená na vaši společnost.

zaměřeno na penis – tato specialita by měla být součástí běžné klasické nebo tantrické masáže. Tolik vzrušení možná ani neunesete, takže opatrně.
nuru takzvaná tělo na tělo – zde se vás žena bude dotýkat celým svým tělem.
mýdlové – zde se používá speciální mýdlová pěna. Jistě také rozzáří všechny vaše smysly.