Produkty

Úniková hra Praha

Tahle úniková hra Praha je založená na tom, že budete zavřeni do místnosti a díky tomu, že vyřešíte nejrůznější indície, tak se posunete dál a dál, až nakonec vyřešíte kód, kterým odemknete dveře, díky kterým se dostanete ven z místnosti. Ne všichni to zvládnou, ale jsou zde k dispozici nápovědy, kdybyste byli opravdu hodně v koncích, tak tohle vám může pomoci, to je jasné. Vyberte si ještě hned dneska a rezervujte si pro sebe a svoji partu, kterou si sami vyberete všechno, co budete potřebovat, a my vám řekneme, jestli je místnost volná v daném termínu, který vy sami chcete.
přesýpací hodiny
Bude to skvělé a určitě se budete při tom bavit. Poznáte, jestli byste i vy mohli být detektiv, jako byli v dřívějších dobách, jako je třeba Sherlock Holmes a podobně. Bude to pro vás to pravé ořechové a bude se vám to moc líbit, protože tohle prostě jinak nejde a vyberte si tohle všechno třeba ještě hned dneska a uvidíte, že tohle bude skvělé řešení pro všechny nadšence, kteří chtějí zažít dobrodružství. Budete se cítit, jako byste hráli hru a byli její součástí.
měsíc nad hřbitovem

Jedinečná šance

Tohle je pro vás ta nejlepší šance, jak byste mohli zažít něco skvělého, takže se nebojte a prostě se rozhodněte a bude to pro vás dobrá volba, to je jasné, to jinak nejde. Budete spokojení a budete nadšení a všechno tohle dopadne nejlépe. Udělejte tento krok a vyberte si tohle ještě hned dneska a dopadne to naprosto skvěle. Vyberte si to co nejrychleji, protože je možné, že termíny budou obsazeny. Je to skvělé místo na teambuilding s kolegy z práce, na nějaké oslavy, s kamarády můžete přijít nebo třeba jenom ve dvou, jako pár si můžete zkusit, jaké to je, vyřešit nějakou situaci a podobně. Určitě tohle bude něco skvělého, to je jasné, jinak tohle prostě nejde a bude to pro vás jedinečné řešení. Můžete to v klidu někomu darovat jako dárek, takže na tohle byste také měli pomyslet určitě.