Produkty

Plastové obálky jsou ideálním typem balení

Potřebujete něco poslat z místa na místo? Záleží vám na tom, aby váš balíček dorazil k adresátovi v tom nejlepším stavu a kvalitě? Nechcete riskovat jeho poškození? V tom případě je tou pravou volbou plastová obálka, neboť má hned několik předností, díky kterým dorazí na místo určení naprosto bez nehod, a ještě ke všemu to pro vás bude výhodné.

dopisy

O čem je řeč? Především o tom, že plastová obálka nikdy nepromokne. Tím se zásadně liší od všemožných obalů z papíru. Stačí jen malá vlhkost a nemusí hned pršet, a papír se postupně rozmočí, navlhne, poškodí se a vzniklým otvorem může dojít k znečištění anebo k poškození obsahu balíčku.

A když adresátovi dojde poškozená zásilka, jistě mu to radost neudělá. Tím spíše, pokud se jedná o zboží, za které řádně zaplatil. Plastové obálky proto nejvíce ocení elektronické obchody, které posílají dnes a denně hromady balíčků svým zákazníkům a stojí o to, aby se zásilkou byli maximálně spokojeni.

Když musí zákazník zboží reklamovat, jedná se o ztrátu jeho času a o úsilí navíc, takže takový proces nikoho nepotěší, byť dopadne ve prospěch poškozeného. A co udělá takový zákazník? Odpověď je prostá – příště si zboží objedná raději někde jinde. A všichni moc dobře víme, že konkurence na trhu je veliká, a proto je lepší podobným nehodám předcházet a své zákazníky si hýčkat.

zprávy

Navíc, když své zboží zabalíte do plastové obálky, bude to výhodné i pro vás – třeba z toho důvodu, že taková zásilka je nejen dobře chráněná, ale také lehká. Na rozdíl od objemných kartonových krabic mají plastové obálky přijatelné rozměry, protože jsou pružné a kopírují tvar odesílaného předmětu. A také téměř nic neváží. Ve skladu vám nebudou zabírat žádné místo, a to ani v případě, kdy si je objednáte ve velkém množství kusů, neboť je jasné, že čím větší objednávka, tím výhodnější bude její cena.