Www

Americká hypotéka v bance

Mnoho z nás se již setkalo s neúspěchem v bance. Z jakého důvodu? Co je příčinou? Většinou se jedná o špatné registry. V praxi to znamená, že banky mají jasně daná pravidla, proto kontrolují vaší bonitu – kolik je vám let, jaké máte příjmy a výdaje a tak dále. A následně sledují také to, jestli máte dluhy, jestli jste vždy včas platili závazky, jestli jste byli někdy na účtu v mínusu, zdali nejste zapsáni v registru dlužníků, například kvůli tomu, že jste se kdysi dávno opozdili se splátkou o jeden den. To všechno banky berou v úvahu, a proto u nich nikdy nemáte jistotu, že finance získáte. Navíc je celé vyřizování opravdu náročné a zdlouhavé.

peněženka

Americká hypotéka u nebankovní společnosti

Nebankovní americká hypotéka je velice výhodný finanční produkt, avšak není pro každého. Jako přímí poskytovatelé těchto úvěrů musíme obeznámit naše klienty s celou situací. U tohoto typu úvěru se totiž jedná o takzvaný podnikatelský úvěr. Žádat o něj mohou firmy a podnikatelé. Ovšem i v případě, že si jako spotřebitel potřebujete půjčit peníze, pak o své výhody rozhodně nepřijdete. Zprostředkujeme vám spotřebitelský úvěr u některého z našich dlouholetých partnerů s velice výhodnými podmínkami.

  • Potřebujete si půjčit peníze a investovat je do nového bydlení? Chcete si koupit dům, byt, nebo vám jen chybí nějaké vybavení domácnosti? Chystáte se na rekonstrukci? Toužíte po vlastním novém automobilu? Chcete odletět na dlouhou dovolenou, kde si to náramně užijete a chcete za to dát vše? Pak se tomu nebraňte a dopřejte si to, co chcete. Každému můžeme splnit jeho přání.

úspěch

  • Co k tomu budete potřebovat? Jako u každé jiné hypotéky, musíte ručit nemovitostí. Za tu dostanete určitou částku. O jakou částku se jedná? To předem nikdo neví a není to stanoveno, proto není stanovena ani její výše a není omezená žádným limitem. Můžete to být hodnota od několika tisíců až po miliony, záleží vždy na tom, jakou nemovitostí budete ručit. Podle toho, jakou bude mít odhadní hodnotu, můžete získat až 70% z jejího odhadu. Tyto finance vám vyplatíme hned na váš účet. Čili své peníze budete mít třeba i do 24 hodin.