Nezařazené

Zrcadlo, zrcadlo…


Kdo je ze všech nejkrásnější?
Věta, na kterou by každá, žena chtěla slyšet stejnou odpověď. A představte si, že to není zas tak těžké tu správnou odpověď dostat.
Pokud se ráda líčíte nebo byste se chtěla naučit jak se líčit, jste tady správně. Postupujte podle následujících kroků a klíč k líčení máte v kapse.
Předem je dobré upozornit na to, že kromě líčení je také důležité starat se dobře a správně o svou pleť, aby byla zdravá, hydratovaná a plná života.
krásná tmavovláska.jpg
1. Podkladová báze
První krok je nanesení podkladové báze na celý obličej, aby make-up vydržel co nejdéle a na svém místě.
2. Nanesení make-upu a korektoru
Nyní můžete nanést make-up, který jste si vybrala. Dbejte na to, abyste měla správný odstín, který ladí s barvou vaší pleti. Při špatném výběru se pak totiž může stát, že vaše tvář bude vypadat jako maska, jelikož zbytek odkryté kůže vašeho těla bude mít jinou barvu.
Poté použijte korektor, který by měl být oproti make-upu o něco světlejší barvy, než je vaše pleť. Naneste jej pod oči, na bradu, mezi obočí, doprostřed nosu a pak na všechny nedokonalosti pleti.
Nakonec vše důkladně pomocí štětce nebo houbičky rozprostřete, aby vše hezky splynulo.

3. Pudr
Make-up máme nanesený, je na čase vše zafixovat pomocí pudru. Opět je potřeba dávat si pozor na volbu správného odstínu. Vždy se štětcem jemně dotkněte pudru a naneste na tvář.

4. Tvářenka, bronzer
Pod lícní kosti, po celém obvodu obličeje, pod bradu a na boční strany nosu naneseme malou vrstvu bronzeru. Tmavý odstín nám pomůže opticky zúžit nos i tvář. Takže pokud vám připadá, že máte třeba velké čelo, naneste bronzer nejen na kraj čela, ale i trochu níže – čelo bude vypadat menší.
Tvářenku naneseme v požadovaném množství na líčka a dobře rozmažeme.
sada kosmetiky.jpg

5. Oční stíny
Oční víčka můžeme potřít bází pod oční stíny, aby vynikla jejich barva a déle vydržely. Poté na ně naneseme libovolnou barvu očních stínů a rozmažeme je do ztracena.

6. Obočí
Opět je potřeba zvolit správnou barvu tužky nebo pudru na obočí, aby ladil s tou naší. Pak už jen obtáhneme tvar našeho obočí a opatrně obarvíme.

7. Řasy
Jeden z nejjednodušších kroků je nabarvit a natočit řasy řasenkou.

8. Rtěnka nebo lesk
Celkový proces zakončíme barevnou rtěnkou nebo obyčejným leskem na rty.