Www

Větší možnosti uplatnění na trhu práce

Celoživotní vzdělávání je cestou k úspěchu a finanční jistotě. Ke změně zaměstnání je ale třeba i dokumentů a potvrzení, které stvrdí naše znalosti a doloží je zaměstnavateli. Rekvalifikační kurzy tuto možnost nabízí a naučí Vás vámi zvolenou profesi v relativně krátkém čase. Účetnictví nebo personalistika v jejich podání obsahují velké množství praktických informací, které jsou nezbytné pro vykonávání těchto dvou profesí. Jejich výhodou je i jejich trvání, které se pohybuje mezi několika týdny až měsíci.Žádané profese na tuzemském i světovém trhu
Správu financí musí provádět každá firma a potřebuje tak zaměstnance, kteří se postarají o výpočet, evidenci faktur i daňové přiznání. Rekvalifikační kurz účetnictví Vám tyto dovednosti poskytne a nabídne Vám znalosti, díky kterým si budete moci zaměstnání vybírat. Kromě vysoké šance na uplatnění získáte s touto profesí i zajímavé finanční ohodnocení, které se pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun. Snadno tak můžete změnit svůj život k lepšímu a to bez jakýchkoli výdajů.

Příjemná profese pro muže i ženy
Výhodou účetnictví je nejen zajímavé finanční ohodnocení a snadné uplatnění, ale i práce v kanceláři, která je zpravidla příjemná a ne příliš náročná. Mnoho firem dokonce umožňuje pracovat z domova, díky čemuž můžete trávit více času se svou rodinou. Pracovat můžete jak pro jednu firmu v hlavním pracovním poměru, tak i pro více firem formou OSVČ nebo vlastního podnikání.Díky našemu kurzu tak získáte zcela nové možnosti zlepšit svůj profesní i osobní život a zapracovat na své budoucnosti. Změnit své zaměření může každý a to bez ohledu na předešlé vzdělání, věk nebo pohlaví.