Nezařazené

Základní kousky dámského šatníku

Kdo z nás nezažil ten pocit frustrace před otevřenou skříní plnou oblečení, kdy stejně nevíte, co na sebe? Sestavit ten správný šatník, který bude vyhovovat Vašim potřebám a životnímu stylu totiž pro mnohé není úplně jednoduché. Málokdo si intuitivně sestaví šatník tak, aby se vyhnul problémům s kombinováním a nechyběly mu žádné základní kousky. Vaše oblečení by mělo odpovídat zaměstnání a trávení volného času a nabídnout Vám komfort a dobrý pocit z nošení. A je několik základních kousků, které by ve výbavě žádné ženy neměly chybět. Ty volte kvalitní a z dobrého materiálu, což zaručí, že Vám budou dlouho sloužit.

Bílá košile
Vybírejte ji podle postavy. Může jít o volnější, či fit variantu. Využijete ji jak do práce, tak k sukním či ke kalhotám.
trika na ramínkách
Jednoduché tričko
V každém šatníku by mělo být minimálně bílé a černé basic tričko, ideálně bavlněné. Jednoduché tričko můžete využít jako základ spousty outfitů a vždy po něm můžete sáhnout, když nebudete vědět, co na sebe. Můžete zvolit i pruhovanou variantu.

Rolák
Pro chladnější dny je obdobou basic trika dobře střižený rolák, kde opět platí, že by měl být z kvalitní tkaniny a dobře padnoucího střihu. Jako základní kousek volte rolák černé barvy.

Padnoucí kalhoty
Tady záleží na Vašich preferencích, zda volíte černé slim fit, nebo modré volnější. Zaměřte se hlavně na materiál a střih. Který bude lichotit Vaší postavě.

Sukně
Nemusí jít jen o upnutou pouzdrovou sukni, klidně volte volnější varianty ke kolenům, které budou pohodlnější a budete se cítit sexy i bez vosího pasu.

Malé černé
Klasické černé koktejlové šaty jsou kouskem, které můžeme využít na party, večírku nebo jen tak ve městě, když vyrazíme na víno.

Kabát
Pokud chceme kvalitní kabát, musíme většinou investovat větší částku. Pokud ale zvolíme dobře, máme na několik let vystaráno a budeme hezky v teple.
černé šaty a děvče
A co s botníkem? Ideálně by v něm neměly chybět pohodlné tenisky pro volný čas, sportovní tenisky, baleríny, letní sandálky a lodičky.  A na zimu kvalitní kozačky.