Produkty

Táborníci, nástup po oddílech

Kdo by si nepamatoval zážitky z letních táborů, kde jste prožívali dva týdny bez rodičů a dospělým jste mohli tykat a oslovovat je křestním jménem? Nyní jste zase Vy ti dospělí a před sebou máte natěšené táborníky všech věkových skupin! Role se obrátily.

Naplánovat program tak, aby děti odjížděly z tábora plné zážitků a nezapomenutelných dojmů, je nade všechno velmi těžké. Ale jistou zkušenost už máte.

Jste připraveni i na výlety do blízkého města na nákupy? To děti milují, protože nakupují pohledy a poštovní známky a dárečky a sladkosti a všechno možné, protože rodiče nad nimi nedrží dohled!

Ale co Vy? Jste připraveni na ty malé blešky, které se ztratí v davu dřív, než mrknete okem? Máte zabezpečenou situaci, kdy hledáte dítě, které patří právě do Vašeho oddílu?

Vy máte jedinečnou příležitost zabít dvě mouchy jednou ranou. Teda jen obrazně. Nechte si potisknout trička s názvem a logem jednotlivých oddílů, která si děti na výlet povinně vezmou.

1. Budete mít neuvěřitelně podrobný přehled o dětech na náměstí. Rozhodně do tábora nepřivezete jiné dítě, než to, které jste z tábora ráno odvezli.

2. A dětem zůstane hmatatelná vzpomínka na jeden z těch úžasných letních táborů, na které je vyslali rodiče!

Neříkejte, že to není dobrý nápad.

Trička budou děti moci nosit ještě pár měsíců poté, než povyrostou. A určitě si jej schovají na památku. A možná, že takové super tričko s potiskem budou nosit ještě jejich děti. Nebo alespoň mladší sourozenci.
Mít originální tričko, které má na celém světě jen deset nebo dvanáct táborníků, to se cení!

Staňte se tím oddílovým vedoucím, na kterého dětem až do dospělosti zůstane vzpomínka v podobě trička s potiskem názvu oddílu a jeho loga. Určitě se jim vybaví všechny ty zážitky, které jste pro ně připravili!
A možná, že některé z těch dětí se jednou také stane nadšencem, který svou dovolenou věnuje capartům na letním táboře.