Zdraví

Reklamní předmět, který vydrží

Každý rok přemýšlíte nad tím, jak vhodně prezentovat vaši značku a čím obdarovat vaše zaměstnance, obchodní partnery a významné zákazníky. Už jste zkoušeli firemní trička s potiskem, čepice, nejrůznější psací a kancelářské potřeby. Po čase však zjistíte, že vaše reklamní předměty, které vás přišly na velkou finanční částku, nejsou vašimi zákazníky používány a končí na dně šuplíků, skříní, nebo rovnou v koši na odpadky. Máme pro vás tip, jak to zařídit, aby vaši zákazníky předmět používali i několik let a prezentovali vaše logo.


Všichni musíme někdy zajít na nákup pro celou rodinu. Nevyhnete se této povinnosti ani vy, ani vaši zákazníci. A v čem si nákup pohodlně odnesete až domů, když supermarkety a dokonce i hypermarkety přestaly z důvodu ochrany životního prostředí vydávat jednorázové nákupní tašky? Je třeba přinést si vlastní tašku z domova, abyste nemuseli neustále nakupovat nové a nové kusy, které pak doma vyhodíte. Nejdelší životnost má taška látková a největší nosnost má taška vyrobená z přírodní juty. Pokud je potisknete logem vaší společnosti a budete pravidelně rozdávat mezi své zákazníky a obchodní partnery, můžete si být jisti, že se jedná o předmět, který budou používat ještě dlouhá léta. A jelikož se nejedná o tričko, které vyžaduje neustálé praní, vaše logo vydrží dlouho v perfektním provedení a původních barvách.

Proč je látková reklamní taška tou nejlepší volbou? Protože představuje obal, který je nejvíce šetrný k životnímu prostředí. Používat ji můžete opětovně a díky své vysoké nosnosti vás nezradí ani při velkých a objemných nákupech pro vaši rodinu. Svou volbou dáváte světu najevo, že vám není lhostejné co se děje s životním prostředím a že i vy se staráte o stav obnovitelných a neobnovitelných zdrojů na naší planetě.

Prezentujte vaši společnost jako ekologickou!