Produkty

Staňte se aktivním fanouškem pokeru

Teda, jestli jste stále ještě nevyzkoušeli fantastickou karetní hru v pokeru, pak nevíte, co je zvýšený adrenalin v těle! Po první hře nebudete chtít jinak, než se podrobněji věnovat této karetní hře po stránce kombinační i psychologické.
Nezoufejte, jestli vůbec netušíte, jak na to!

Až se seznámíte s pravidly pokeru , vyzkoušíte pár her u hracího stolu, jako nováček, pak časem získáte povědomost o tom, jakou taktiku můžete volit, když budete chtít vyhrát. A to budete chtít!
Fantastické na pokeru totiž je, že můžete vyhrát i v případě, když, tzv. v ruce nemáte lautr nic!

blackjack

Nevěříte?

Jde o to, abyste dobře prokoukli protihráče. Zachovat ledovou tvář patří k těm nejtěžším úkonům, které hráč pokeru musí zvládnout. Ale profesionální hráč, takový psycholog amatér, na tváři protihráče dokáže rozpoznat i sebemenší záchvěv, který značí projev negativních emocí. Pak můžete mít v ruce jednu jedinou vyšší kartu, než má protihráč, a vyhráváte.

Samozřejmě, že snem každého hráče je královská flush. To pak nesmíte zvrtat přihazování, abyste nepoplašil protihráče. Potřebujete přece vyhrát víc peněz! A oni ani v sebemenším náznaku nesmí tušit, že toto kolo je Vaše!
Buďte úspěšným hráčem!

Abyste byl hráčem, který vyhrává, musíte umět několik věcí.
· Pravidla pokeru je základ! Samozřejmě, že bez pravidel nemůžete ani k hracímu stolu zasednout. Znát pořadí pokerových hand je nezbytností!
· Taktika.Blafování je taktika, která se při pokeru vážně vyplácí. Je součástí hry. Nebo položení karet. Nebo zariskování.
· Risk.Bez riskování s nižším handem nemusíte vyhrávat. Jak a ve které části hry zariskovat chce ovšem zkušenost a dostatek žetonů.

karty

Nemáte už nyní chuť pustit se do hry, která může být pro Vás ten pravý adrenalin? Každé kolo hry je totiž vždycky odlišné od toho právě odehraného. Poker není fádní ukazování, či pokládání karet!