Produkty

S pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek Praha k zapomenutým místům v Česku

Přepravní dodávky s hmotností do 3,5 tuny se nevyužívají jen pro účely převozu materiálu nebo pro stěhování, lidé s nimi cestují na dovolenou a na výlety, zvláště tehdy, mají-li možnost být na jednom místě s přáteli, s nimiž prožívají i společně naplánovaný program. Právě z tohoto důvodu bývají tato vozidla v letních měsících občas nedostupná a jsou rezervovaná na několik týdnů dopředu.

lesní porost

Vycestovat s upraveným vozem pro více osob z půjčovny dodávek Praha a s větším zavazadlovým prostorem skýtá své výhody. Jste všichni pohromadě, řízení se nemusí ujmout jen jeden z vás a program volných dnů přizpůsobíte vždy pružně podle okolností. Pokud se dokážete shodnout na plánu cesty, můžete si tímto způsobem užít i pobyt v lokalitách, které v České republice patří neprávem k zapomenutým. Právě tam načerpáte spoustu energie, dobijete baterky a budete možná překvapeni, jaká překrásná přírodní zákoutí tu můžete spatřit.

Český les – téměř neobydlený kraj, který se táhne podél hranic s Bavorskem od Lázní Kynžvart přes Tachov, Bělou nad Radbuzou až k Domažlicím. Většina plochy byla 40 let uzavřena za Železnou oponou a dnes není ani průmyslově využívána. Je to souvislý pás lesa s minimem obcí, ale s krásnými vyhlídkami do krajiny. Jeho součástí je také Chodsko.

Český les

Okolí řeky Střely – podobná dobrodružství vás čekají na Střele. Prozkoumat ji můžete od obce Chyše přes Rabštejn, Manětín, Mladotice a Plasy, až k Dolnímu Hradišti a soutoku s Berounkou. Možná vás tu překvapí hluboké lesy, velmi čistý vzduch a hlavně božský klid.

Šluknovský výběžek – od Dolní Poustevny přes Šluknov až k Rumburku a Varnsdorfu s rozhlednami Vlčí hora a Dymník patří k nejkrásnějším oblastem severních Čech. Většina turistů směřuje do sousedního Česko-saského Švýcarska, ale zde, na Šluknovsku téměř žádné turisty nepotkáte. Tábořit se tu dá téměř kdekoli a lze využít i pohostinných penzionů nebo třeba ekofarmy na Valdeku.