Zdraví

Uvolněte finance na vybavení

Vzpomenete si občas na ty časy, kdy jste začínal? Jak těžké to bylo. Jak namáhavé. Kolik času spolkly Vaše začátky? Jak jste doslova na koleně vydělával své první peníze?

A dnes? Po pár letech skutečné dřiny jste dosáhl celkem solidní pozice na tuzemském trhu! Máte už desítku zaměstnanců, kterým jste dal práci a které můžete zaplatit. To je vážně pěkná práce! Můžete být na sebe hrdý!
Ale sám moc dobře víte, že tím nic nekončí. Na pomyslných vavřínech usnout nemůžete.

Nyní, například nastal čas porozhlédnout se po své firmě a dát jejím prostorám nový vzhled. Nákupem potřebného vybavení se Vašim zaměstnancům bude v práci lépe pracovat a budou se cítit potřebnějšími.

Vyrábíte, prodáváte. Ale, jaké technické zázemí mají Vaši zaměstnanci? Což o to, stroje a zařízení pro výrobu inovujete každou chvíli. To je v pořádku, ale jak vypadá Váš sklad? Jak vypadá vybavení expedice zboží?

Neměl byste už konečně uvolnit pár korun na speciální balicí stoly, na kterých by zaměstnanec měl všechno pěkně při ruce? Už by přece nemusel balit Vaše produkty na staré školní lavici, kterou jste si v začátku podnikání pořídil. Jste podstatně dál, než když jste začínal!

Víte, jak by se zvedla pracovní morálka celé firmy, když začnete investovat nejen do výroby, ale i do pracovního prostředí ostatních sekcí?
Takový balicí stůl Vašemu skladníkovi udělá obrovskou radost.

1. Bude vědět, že monitorujete i jeho práci.
2. Zrychlí se jeho výkon, protože nebude muset odbíhat pro lepicí pásku, svorky, nůžky a další potřebný materiál, aby připravil produkt k expedici.
3. Jeho pracoviště povýšíte na profesionální úroveň!

A to všechno jen tím, že pořídíte profesionální kus nábytku.
Uvidíte, jak si bude Váš skladník spokojeně balit produkty a připravovat je k odeslání. Bude si připadat, jako opravdový zaměstnanec, jehož práce je doceněna.

Možná si řeknete, že je to maličkost, které je přisuzována přílišná důležitost. Když je to tedy maličkost, tak ji pořiďte!