Produkty

Pro soukromí a proti zlodějům

Postavili jste si rodinný domek a zjistili, že vaši sousedi nejsou zrovna přátelští? Nebo že kolem vaší zahrady vede chodník, na kterém je velmi rušno a kolemjdoucí zvědavě nakukují do vaší zahrady? Nebo dokonce vede kolem vašeho domku cyklostezka či turistická stezka? Je načase postavit si pořádný vysoký plot a chránit si své soukromí. Ke každému rodinnému domku patří kus pozemku a ten si označujeme plotem. Záleží na tom, kde pozemek je, zdali v rušné čtvrti nebo někde na samotě, podle toho volíme, jaký plot si kolem pozemku postavíme.

plot

Pokud bydlíte někde na kraji vesnice, můžete mít dilema. Nepotřebujete vysoký plot kvůli sousedům a soukromí, ale možná ho potřebujete kvůli zlodějům, pokud nebýváte přes den doma a nikdo z okolí by si nezvaného hosta nevšiml. My vám dnes chceme nabídnout varianty betonového plotu. Možná si říkáte, že právě proto jste opustili město a paneláky, abyste se nemuseli koukat na beton, ale pozor! Betonový plot zdaleka neznamená, že kolem svého rodinného domku postavíte šedou betonovou stěnu. Betonové ploty totiž mohou být plasticky tvarované a tak mohou vypadat velice přírodně. Může vypadat jako plot z kamení, ze dřeva, z cihliček apod.

plot

Nemusíte zvolit plný plot, existuje spoustu variant. Betonový plot může být kombinovaný s dřevěným vrškem, který plot příjemně obzvláštní. Betonový plot má mnoho výhod a k jedné z nich patří snadná montáž. Stavba betonového plotu, to stačí zabudovat do země sloupky a pak mezi ně jednoduše vložit jednotlivé betonové panely, čímž nemyslíme běžné stavební panely, ale betonové desky. Pokud bydlíte v panelovém domě, máte možná více soukromí, než při bydlení v rodinném domě, kolem kterého vede turistická značka nebo třeba chodník, který využívá půlka vesnice. V takovém případě vám nezbývá než v rámci zachování soukromí si postavit vysoký neprůhledný plot.