Produkty

Partner či partnerka bude jistě nadšená!

Užijte si víkend ve dvou. Už je to dávno, co jste někde byli? Tak proč se po takové době neoddat znovu sami jeden druhému? Toužíte po tom už delší dobu? Udělat si čas jenom pro sebe? To doma ve svém obydlí většinou nezažijeme, protože na to není nálada, pořád se pracuje, nebo dělá něco jiného. Na povídání není čas, a když je, tak zase chybí ta správná atmosféra a inspirace.

· Oddejte se smyslnosti požitků, které můžete využít právě o svém volném víkendu, když odjedete někam daleko. U nás si můžete nastavit, jestli chcete jet daleko, nebo budete hledat něco ve svém blízkém okolí.

· Také si můžete navolit, zda chcete plnou penzi, polopenzi nebo jenom snídani, která je většinou v ceně pobytu. Tyto pobyty jsou velice levné díky tomu, že zde netrávíte více dní, ale přijedete jenom na víkend, proto se také vyplatí.
Neutratíte moc peněz, ale často můžete využít všech výhod, které skýtají.

· Může se jednat o různé speciální terapie, zábaly, koupele, sauny, wellness prostředky, ale také terapie, či konzultace. Cokoliv, co byste chtěli vyzkoušet, tak podle toho si najdete svůj program: .

Oddejte se relaxaci

a. Načerpáte novou sílu a také se vám možná zlepší kondice. Využití některých procedur vám dá jistě více chuti do života.

b. Občas se totiž opravdu potřebujeme s partnerem uvolnit a opět získat to, co nám všední dny berou. Celý víkend strávený ve dvou vám k tomu jistě pomůže.

I Beskydy mají své kouzlo. Navštívit proto můžete Wellness hotely s různými odpočinkovými programy. Nejsou výjimkou ani pivní balíčky, kdy se rácháte v pivu nebo také čokoládové zábaly. Načerpat energii můžete ve vířivkách a doplnit si zdraví formou masáže. Chcete speciální balíček pro ženy? Abyste si mohly od těch chlapů odpočinout? Pak volte tuto variantu či mnohé další.