Produkty

Nebude to složité

Stěhování do zahraničí je jistě mnohem složitější, než stěhování zde po České republice. Samozřejmě, pořád se jedná o změnu bydliště, která znamená zabalení všech dosavadních věcí, jejich přemístění do cílového bodu a jejich následné vybalení. Činnosti, které snad nikdo nedělá rád. Naštěstí dnes není problém, najmout si firmu, která má s touto činností bohaté zkušenosti.


Věděli jste, že existují také firmy, které vás přestěhují do zahraničí? Pokud jste o tom doposud neměli tušení, můžete se uklidnit. Naštěstí existují také firmy, které mají s mezinárodním stěhováním bohaté zkušenosti. Jednou z takových firem je i naše spolehlivá společnost. Zabýváme se stěhováním do zahraničí a také stěhováním ze zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti nejen v zemích EU, ale také mimo tyto země. Naší hlavní předností je maximální vstřícnost. Vždy se pokusíme vyjít vám vstříc. Jsme ochotni přizpůsobit se vašim požadavkům. Potřebujete, aby stěhování proběhlo o víkendu či o státním svátku? To pro nás není žádný problém. Vždy se s vámi dohodneme na určitém termínu a ten bez výjimky dodržíme. Vaší objednávku zpracujeme okamžitě a ihned se s vámi domluvíme na všech podrobnostech. Jistě vás zajímá, jak je to s možností obhlídky objektu a následnou konzultací s odborníkem. Samozřejmě vám nabízíme i tuto možnost. A to zcela zdarma. Tato prohlídka je velmi důležitá a to hned z několika důvodů.

• je nutné určitě přesné množství přepravních boxů
• také je nutné určit množství potřebných stěhovacích vozů
• domluva na časovém harmonogramu je nezbytná
Kromě základních služeb, které se přesunu na cílovou adresu týkají, vám nabízíme také další služby, kterých jistě rádi využijete. Nabízíme vám také kompletní úklidové služby, stěhování těžkých břemen, zednické práce, vymalování, instalatérské práce a další.