Peníze

Ve chvíli, kdy jste si vybrali firmu, která betonové ploty vyrábí, máte vyhráno!

Protože výběr je důležitý a rozhodně česká firma s dlouholetou tradicí je ta pravá, která vám umožní užít si pojmu: „zlaté české ručičky“. Neboť samotné sériové výrobě předcházelo mnoho práce a úsilí, a tak ploty z této dílny jsou více než propracované.

Děsí vás barva betonu?


Opravdu vůbec nemusí, protože v provedení šedé přírodní i pískovcové barvě vynikne nápaditý dekor desek opravdu maximálně. Desky mají tak zajímavou strukturu, že bude působivá i v jemnějších decentnějších barvách.

Kde si můžete vybrat typ a barvu betonových plotů?


Ideálně na stránkách výrobce, kde je vše perfektně fotograficky předvedené, včetně už vystavěných ohrazení, a tak rovnou uvidíte předem už celkovou konstrukci u domu včetně zeleně. Představa o vašem budoucím betonovém plotutak bude reálnější.

Jak se plot staví a objednává jeho realizace?


Celá konstrukce se skládá z desek a sloupků, do kterých se desky nasouvají. Je to tedy systém propracovaný a velmi stabilní, bez složitých okolních úprav a hlavně bez složité provozní údržby celého hrazení během roku. Nemusíte plot totiž natírat, nepodléhá korozi a ani se nerozpadá, jako třeba dřevěný.

Výhody betonových plotů:
– provoz bez jakékoliv údržby
– odolnost
– nemusíte vytvářet žádné složité základy
– můžete vybírat z různých barev
– jednoduchá montáž s použitím speciální techniky
– cenově dostupné

A co více si přát, než kvalitní ohrazení vašeho pozemku, které vám dopřeje maximální soukromí. Ať už si vyberete řešení plné, kombinované nebo s otvory, vždy budete pečlivě chráněni ve svém prostředí okolní betonovou hrází.

Necítíte se na stavbu svépomocí?


Určitě není pro samotného českého výrobce žádný problém. Protože zaměstnanci firmy hrazení nejen vyrobí, ale také přivezou k vám na místo, případně upraví terén a nakonec smontují. Můžete se tedy spolehnout, že vše proběhne v pořádku a vaše hranice pozemku budou po mnoho a mnoho dalších let bezpečné a dokonalé.