Nezařazené

Stylové džíny pro každý den

Staly se součástí našeho života, našeho stylu a synonymem pohodlného a oblíbeného oblečení.  Džíny už, ale nejsou pouze o klasice. Čím více budou neobvyklé, originální a jedinečné tím více budete stylová a in. Meze se v módě nekladou a u džínů to samozřejmě platí dvojnásob. Hlavní pravidlo je, aby Vám skvěle seděly a vy se v nich cítila spokojeně a sexy.
ohrnuté džíny

Nebojte se crazy kousků

Určitě jste už někdy zažila ten pocit, když celé odpoledne chodíte od jednoho obchodu k druhému a nemůžete najít takové ty džíny, co Vám padnou hned do oka. Máme pro Vás skvělé řešení. Není nic jednoduššího než si je vytvořit.  Na internetu najdete spousty návodů jak pomocí videa tak způsobem foto návodu s popisem.  A co Vám tedy nesmí chybět? Velký boom zaznamenaly cool děravé džíny.  Díry různých velikostí i tvarů hýbou módním světem. Jsou nejen rebelské, ale dají se i skvěle nosit v letních měsících. A co tak džíny ozvláštnit nášivky, záplaty, krajkou nebo batikou? Takto vyšperkované kalhoty stačí pouze doplnit o tenisky a oversize tuniku a máte skvělý moderní kousek.
 roztrhané džíny

Džíny podle světových návrhářů

Holdujete té nejnovější módě, která právě byla předvedena na módním mole světovými návrháři?  Tak právě Vám by neměl v šatníku chybět ani vintage džínový kousek. Ať už ho najdete ve skříni svých rodičů nebo v nejbližším sekáči. Móda se totiž velmi ráda vrací. Pokud ovšem nerada experimentujete, stačí pouze jeansy ohrnout. Doplněním o lodičky vytvoříte skvělý outfit. A jako top kousek nesmíme zapomenout na džíny s vysokým pasem. Jejich přidanou hodnotou je, že zakryjí i větší bříško. Je opravdu z čeho vybírat a každý den překvapovat své okolí novým, skvělým a neokoukaným módním kouskem z oblíbené džínsoviny.

Důležitá péče o džíny

Džínsovina je obecně známá jako velmi odolná tkanina. Nicméně i ona potřebuje péči. Proto nesmí chybět pár typů jak na to.

  • Pokud chcete, aby kalhoty zachovaly  stálý barevný odstín vyperte je ve studené vodě.
  • Džíny se rády vyšisují, proto doporučujeme prát je naruby.
  • Pokud mají kalhoty držet tvar stačí je pouze sušit ve vodorovné poloze.
  • Džíny není potřeba žehlit. Nicméně po žehlení džíny krásně změknou a lépe se oblékají.