Technika

Odpočiňte si ve wellness hotelu v Beskydech


Beskydy – to je ideální místo pro turistiku, lyžování, cyklistiku nebo třeba nordic walking. Třeba taková kola vám v některých hotelech dokonce zapůjčí zdarma a vy tak budete mít při vašem balení o starost méně. Zároveň se také pokocháte překrásnou a rozmanitou valašskou krajinou. A pokud se při tom ubytujete v některém z wellness hotelů, pak vám odměnou za vaši celodenní turistiku bude příjemné uvolnění ve vířivce, v sauně nebo při masáži. Pak už nezbývá nic jiného, než si dát nějakou výtečnou večeři z místních valašských specialit, která bude skvělou tečkou za celým prožitým dnem. Toto místo je ideální pro strávení jak romantické, tak i rodinné dovolené, každý si zde najde to svoje. Báječnou dovolenou zde strávíte jako pár, jako rodina i společně s vaší kamarádkou, pokud se rozhodnete pro pravou a nefalšovanou dámskou jízdu.

Pokud tedy hledáte kombinaci aktivní a odpočinkové dovolené, pak jednoznačně volte wellness beskydy. Toto místo vám poskytne přesně to, co hledáte. Prožijte příjemný pobyt na Valašsku, tuto oblast si zamilujete pro svoji pestrost, rozmanitost, krásnou krajinu, výborné místní speciality a možnost provozování široké škály různých aktivit.

Co vás čeká v nabídce wellness hotelů:
· Masáže
· Zábaly
· Vířivka a sauna
· Pivní koupele
· Fitness centrum
· Inhalace

Vyberte si některý z hotelů v oblasti Valašska a vydejte se na prodloužený víkend nebo týdenní dovolenou v odpočinkovém stylu nebo v kombinaci aktivní a odpočinkově-relaxační dovolené. Provozované venkovní aktivity jako cyklistika, turistika nebo nordic walking vám zlepší fyzičku a následné wellness procedury vás pohladí na těle i na duši. Můžete si tak užít dovolenou se spoustou příjemných aktivit podle vašeho gusta a domů se vrátíte novými zážitky a nabití elánem a energií.