Produkty

Noste jedinečné a originální oblečení ve vlastním stylu

Raději vyčníváte z davu, než abyste nosili stejné oblečení jako většina lidí z vašeho okolí, zkrátka neradi zapadáte, ale naopak jste raději vidět? Vyznačuje se váš styl originalitou a jedinečností? Promítněte vaši jedinečnost také do vašeho oblečení a pořiďte si takové oblečení, které zaujme na první pohled svou jedinečností, originalitou a stylovostí. Zaujměte ostatní kvalitním tričkem s vlastním potiskem.

Zvolte si jednobarevný nebo vícebarevný motiv libovolného typu a pořiďte si tak opravdu originální kousek oblečení, který vás bude skvěle vystihovat díky vámi zvolenému motivu. Takový zvolený motiv je opravdu vysoce kvalitní s maximální stálostí barev, odolá i častému praní, a to bez jakéhokoliv porušení.

Vámi vybraný motiv můžeme umístit nejen zepředu nebo na záda, ale také na rukávy nebo na bok. Výsledný efekt může být tedy opravdu originální. Vyberte si jako motiv třeba váš oblíbený symbol nebo i fotku a získejte tak jedinečný kousek oblečení do vašeho šatníku, se kterým se v davu rozhodně neztratíte.

A pokud se chcete v tomto vašem novém kousku oblečení opravdu blýsknout, a to doslova, pak si můžete zvolit dokonce i metalický efekt vašeho motivu.

Skvělý tip na dárek

Takovéto originální tričko se zajímavým motivem může být také skvělým tipem na dárek pro vaši rodinu nebo známé. Jistě je tímto dárkem nadchnete a potěšíte. Stačí jen zvolit jako potisk vhodný motiv, který obdarovaného zaujme a máte postaráno o skvělý a praktický dárek.

Buďte originální celá rodina díky společnému motivu

Potisk na trička nabízíme nejen pro pány a dámy, ale také pro děti. K dispozici jsou různé velikosti a střihy. Můžete si tak celá vaše rodina zvolit společný motiv a vyrazit tak třeba na nějakou akci nebo oslavu a být tak prakticky jednotní.