Produkty

Namasírujeme vás eroticky

Jistě jste se už nechali namasírovat v mnoha salonech. Pokud máte masáže rádi, jistě rádi zkoušíte něco nového. I když je oblast masáží rozsáhlá, po čase už se jedná o stereotyp. Pokud už vás stereotyp nebaví, erotická masáž pro vás bude příjemnou novinkou v této oblasti. Přijde vám tato možnost zajímavá? Jsou erotické masáže součástí vašich fantazií? Tak na co ještě čekáte? Splňte si svůj sen a nechte se namasírovat krásnou masérkou. Nebo rovnou dvěma.
U nás máte na výběr několik druhů masáží a objednat si dvě masérky také není problém. Naše masérky jsou nejenom překrásné, svůdné a sexy, ale především jsou to profesionálky, které svou práci dělají nejlépe, jak umí. Všechny masáže samozřejmě probíhají v luxusních prostorách. V našem salonu můžete očekávat pouze maximální čistotu a stylově vybavené pokoje. Dáváme si totiž záležet naprosto na každém detailu. Jde nám především o to, aby se u nás naši klienti cítili maximálně spokojeni. A k tomu luxusní a čisté prostory bezpochyby patří.

Co vše tedy v našem salonu najdete?

• Desítku překrásných masérek, z nichž si budete moci sami vybrat tu nejpřitažlivější pro vás.
• Několik typů masáží-klasickou masáž, Nuru masáž, Top sensual masáž, tantrickou masáž.
• Možnost dalších služeb za příplatek (intimní doteky, masáž prostaty, foot job, lap dance…)
• Wi-fi a nealko nápoje zdarma. Velký výběr alkoholických nápojů.
Jak objednat

Jak si tedy můžete naše služby objednat? Je to jednoduché. Navštivte a vyplňte jednoduchý formulář. To je vše. Potom už vám nezbude nic jiného než se těšit na objednanou službu.