Produkty

Malý byt se dá nafouknout

I v malém bytě nemusíte být všichni namačkaní jako sardinky. Existuje celá řada způsobů, jak si své bydlení trochu nafouknout. Některé jsou hodně efektivní.

Malý byt se dá nafouknout

Kupovat si při dnešních cenách velký byt valná část mladých rodin, natož pak jedinců nemůže. Jejich finanční situace jim to zkrátka nedovolí. A tak hodně mladých dnes žije v menších obydlích, než původně plánovali. Lidem, kteří žijí sami, to obvykle nevadí. Ani páry si obvykle nestěžují, ale rodiny s dětmi to mají v menších obydlích často docela složité, zvláště je-li dětí více. Vzhledem k tomu, že stěhování často není na pořadu dne, jsou často nuceni tyto podmínky trpět.

Pověšené košile

Řešení samozřejmě existují i v takovýchto situacích, a nejsou vůbec špatná. Generální úklid a vyhazování všeho možného i nemožného je samozřejmě jen prvním krokem. I ten však může trochu toho prostoru navíc vytvořit. Mnohem lepší ale je vyměnit nábytek s úložným prostorem za vestavěné skříně. Ty jsou v mnoha ohledech lepší, a hlavně nezabírají tolik potřebné místo.

Vlezou se skoro všude

Jejich nejlepší vlastností je, že je nemusíte mít před stěnami, ale přímo v těch stěnách. A jak známo, tam rozhodně překážet nebudou a ani nemohou. Jediné, co z nich bude vyčnívat, tak jsou pochopitelně dveře. Ty můžete mát jak klasické s panty, tak i zasouvací. Každý systém otevírání má svá pro, ale i proti. Co se týče stěn, tak ty by měly vyhovovat prakticky vždy. V podstatě ani nezáleží na tvaru, důležitější je tloušťka a ta obvykle bývá více než dostatečná. V případě, že si budete chtít pořídit vestavěný nábytek, vaše zdivo by s největší pravděpodobností nemělo fungovat jako překážka.

Věšáky

Vlastní návrh

Valná část výrobců dnes nabízí možnost podílet se na výrobě vestavěných skříní více než kdykoliv předtím. Nutno dodat, že hodně zákazníků tuto možnost ráda využije. Navrhnout si vlastní nábytek, ale v tomto případě není žádná velká výzva, jelikož se k tomuto účelu využívají kvalitní, a hlavně vysoce intuitivní programy, se kterými se rychle naučí pracovat i naprostý laik.