Produkty

Dopřejte si vzrušení formou uvolnění

Jak to provést? Jednoduše! Ať jste roztomilý mladý páreček nebo už starší dospělí, třeba manželé po dvaceti letech, vždy si můžete dopřát krásný a velice vzrušující zážitek formou erotické masáže.

Některé partnerky tyto praktiky dokonce tolerují u svých partnerů nebo jim je doporučují. Nejde totiž v žádném případě o podvádění partnerky a ty ženy, které jsou chytré a shovívavé to moc dobře vědí, a proto to tolerují nebo často dávají svým partnerům poukazy jako dárky či je navádějí, aby si šli také trochu užít toho vzrušení.
Muži to totiž zkrátka potřebují. Partnerky, které nejsou tolik žárlivé, to normálně snesou, takže všechno záleží jenom na vaší domluvě. Ovšem pokud muži dopřejete tento zážitek, tak vás zkrátka bude bezmezně milovat. Mají trochu jiné myšlení než ženy a často mají i odlišné názory a jistě v tomto také, takže pokud nějaký muž po tomto touží, tak mu neodepírejte jeho touhu.
Nezkrotné zvíře:
– některé ženy, které zde pracují, jsou jako něžná, malá zvířátka, která se promění v přepychové šelmy, jež vás budou hladit a také masírovat po celém vašem těle.
– speciální je nuru masáž, která se provádí tělem dané profesionálky. Ta vás bude objímat svým celým tělem. Takzvaně tělo na tělo pomocí nuru gelu, který je typický pro tento druh služby. Jistě v tomto ohledu zažijete něco nového a zcela neobvyklého.
– vyberte si ze široké nabídky, žen, které jsou pro vás denně přichystané. Můžete mít jakoukoliv!
– ceny jsou velice příznivé a doplňkové služby také nejsou problémem. Záleží jenom na ženě, která vás bude obsluhovat.
– objevte v sobě to nezkrotné zvíře a užijte si do sytosti tento vzrušující zážitek, který končí krásným vyvrcholením.

– součástí je vždy sprcha s danou partnerkou či vířivá vana. Luxusní zázemí poskytujeme pro jakéhokoliv hosta.
– diskrétní zóna, kde se nemusíte o nic bát. Stačí přijít!