Produkty

Asketický život není pro Vás

Možná se právě nacházíte ve stavu, kdy máte pocit, že Vás nikdo nemá rád. Že nikomu nestojíte za vlídné a něžné pohlazení. Že jste odsouzeni pro život o samotě, bez blízké osoby, která by Vám projevovala city. V podstatě jako mnich už žijete.

Prosím pěkně, Vaše myšlenky nestojí za nic! Jestli se hodláte rozhodnout žít život bez něhy, vášně a touhy, pak na to okamžitě zapomeňte! Vědomé odříkání erotických zážitků Vám štěstí nepřinese! Naopak. Může se z Vás stát nevrlý a protivný člověk, který od sebe odežene i poslední zbytek svých přátel, které, zaplaťpánbůh, ještě má.Začněte jednat, jinak se Vám skutečně dobře nepovede. Člověk má své potřeby. Prostě potřebuje jíst, pít, spát, ale také pracovat a bavit se. V neposlední řadě také erotika potřebuje mít své nezaměnitelné místo v životě člověka!

Srovnejte si myšlenky a pusťte se do hledání možností, které by zaplnily Vaše mezery v osobním životě! Erotická masáž by měla být Vaším prvním krokem, který nyní učiníte!

Proč začít právě erotickou masáží?

Je to jednoduché. Nyní jste ve stavu, kdy jste uzavření, nesálá z Vás ani kapka vstřícnosti k opačnému pohlaví! Při chůzi po ulici máte sklopený zrak a nevysíláte žádné signály typu:

· Jsem tu pro Tebe!
· Je ve mně tolik něhy, a přesto ji nemám, komu dát!
· Zkusme to spolu!

Jedinečná erotická masáž Vás navede k opaku.

· Probudí ve Vás ospalé myšlenky, které Vás rozhodně nepovzbuzují k činům.
· Dodá Vám sebevědomí, protože něžné doteky nastartují smyslnou touhu nebýt sám.
· Obnovíte si schopnost vnímat sami sebe po tělesné stránce.

Věřte, že erotickou masáží uděláte pro svůj intimní život maximum! Do této chvíle nebudete ani tušit, co se ve Vás skrývá! Co je záměrně zapomenuto.Váš intimní život dojde razantní změny!

Už nebudete mít sklopený zrak, až půjdete po ulici! Zabráníte tomu, abyste se stal nevyhledávaným člověkem, protože byste byl snad bručoun. Z Vašeho pohledu i držení těla bude vyzařovat vstřícnost, protože se stanete sebevědomým člověkem!