Zdraví

Poznejte svého průvodce

Máte poslední dobou pocit, že nevíte, kudy kam? Potřebovala byste dát svému životu smysl, ubírat se novým směrem? Můžete se o to pokusit sama, ale pokud se ohlédnete do minulosti, zjistíte, že vše je mnohem jednodušší, pokud si najdete duchovního průvodce. Spojit se svým duchovním průvodcem nebo průvodkyní může být klíčovým krokem ve Vašem dalším životě. Sama můžete dokázat mnoho, ale pokud Vás někdo povede, vše bude snadnější. Nemusí jít o fyzickou osobu, možná to ani není žádoucí. Průvodce na astrální úrovni Vám může pomoci mnohem více, zcela bez předsudků a bez očekávání.

Vypusťte svou sílu

Mnoho žen na jejich duchovní pouti a v jejich osobním rozvoji provází bohyně Kálí. Je energická, někdy až divoká, a právě její neutuchající energie Vám může pomoci pohnout se z místa, udělat další krok. Bez ohledu na svou energii je Kálí často považována i za ničitelku. Pro Vás to však znamená, že s její pomocí dokážete opustit vše, co Vás svazuje, co Vás trápí a omezuje, co Vám nějakým způsobem brání ve Vašem rozvoji. Nebojte se opustit své staré zvyky, nebojte se ve svém životě udělat velké změny, jedině tak můžete konečně najít své štěstí a být v životě spokojená. Ona jako Vaše průvodkyně Vám pomůže odhalit veškerý potenciál, který byste sama v sobě nikdy nenašla. Dodá Vám odvahu potřebnou pro všechny rozhodnutí a mnohem více.

Probuďte své ženství

Kálíje bohyně, oplývá nekonečnou ženskou energií smrti i zrození. Probuďte v sobě také takovou bohyni. Jako žena v sobě ukrýváte obrovskou kreativitu a moc tvořit. Máte dar přivést na svět nový život. Osvoboďte se z okovů společnosti a staňte se svobodnou ženou, která umí svých schopností využívat k tomu, aby svět byl lepším místem. Dovolte si konečně stát se pravou ženou, protože jedině pravá žena získá pravou a čistou lásku.