Podnikání

Potřebujete ho hned?


Většinou se stane, že vás auto zradí zrovna když nutně musíte někam odjet a ještě k tomu zrovna v ten den spěcháte. Můžete mít auto sebevíce operovávané, ale protože jde o věc která se používáním opotřebí a součástky vypoví čas od času službu, nikdy nevíte předem kdy zrovna vaše auto bude potřebovat servisní zásah. Podobné problémy se nevyhýbají ani novým vozidlům, protože mohou obsahovat vadnou součástku už z výroby a nebo může dost k poškození během užívání auta. Takže pokud jezdíte novým modelem který jste si nedávno dovezli z autosalonu, ještě to neznamená, že vás podobný problém nepotká.

škoda fabia

Samozřejmě je jasné že stará auta skončí v servisu daleko častěji než ta nová. Čím má auto najeté více kilometrů, tím se zvyšuje šance na poškození některé části auta. Jsou samozřejmě i vozidla která už najela více než milion kilometrů, ale jde o vozy které byly pravidelně servisovány a jejich majitelé se o ně opravdu starají i během řízení. To jak auto řídíte má na jeho životnost také nezanedbatelný vliv.

Ani neškytlo?
Mnoha lidem se stává že jejich auto prostě nenastartuje a je potřeba si někde rychle sehnat náhradní. Pokud máte dobrou pojistku, může vám náhradní auto poskytnout vaše pojišťovna, ale spousta lidí náhradní vozidlo sjednané nemá. Proto jsou odkázaní na příbuzné nebo na nás. Jsme půjčovna aut v Praze
autopujcovna-milan, a na trhu působíme už pěknou řádku let. Půjčili jsme spoustu aut a pomohli jsme zákazníkům šťastně dojet tam kam potřebovali.

škoda octavia

V naší půjčovně najdete spoustu aut, ať už osobních a nebo dodávek. Náš vozový park obsahuje nejen sedany, ale i kombíky, takže si u nás každý může najít auto, které mám třeba doma v garáži. Vypůjčte si třeba Octavii nebo Fabii a jezděte tak jak jste zvyklí. Všechna auta jsou připravena okamžitě vyjet do provozu a to i na dálnici. Jezděte s námi bez omezení.