Zdraví

Pojďte se zaměřit na balení zboží do klasických materiálů, které jsou recyklovatelné a přitom pěkné.

Proč právě papírové tašky s potiskem se těší takové oblibě u prodejců? Protože svou roli hraje hned několik faktorů, které je potřeba zmínit. Za prvé je to tlak ekologického pojetí každodenních potřeb, které nás vede zpět ke tradičním materiálům jako je bavlna, plátno i papír. Můžeme tak zodpovědně vědět, že naši zákazníci při likvidaci takových obalů nebudou těmi, kdo by poškozovali naší přírodu více. Igelitové a špatně likvidovatelné obaly tak pozvolna mizí z trhu a nahrazují je ekologičtější náhrady.

Můžete si je nechat libovolně označit logem společnosti nebo prodejny.

Dalším nezanedbatelným faktem je, že na co jiného tisknout, než na papír. Proto jsou právě takové obaly na vaše zboží velmi praktické. Zákazník si totiž donese zboží domů v potištěném obalu, který na první pohled hlásá, odkud si věci přináší. Nese si tedy vaši reklamu s sebou spolu se zakoupeným zbožím.

Můžete si vybrat, jaký druh papírové tašky s potiskemchcete a jaká ucha budou nejlepší pro odnos vašeho zboží z hlediska váhy výrobku.

Právě tohle je jistě důležité proto, aby zákazník donesl zboží v pořádku až domů, případně i na delší vzdálenost. Většinou bývá nosnost cca od 5 kilogramůdo 14 kilogramů. Materiál je tuhý, takže je málo pravděpodobné, že by ho mohlo nešené zboží jakkoli poškodit. Nemusíte se tedy obávat, že by se papírové tašky s potiskem nějak rychleji opotřebovávaly, případně neplnily svůj určený účel.

Chcete skládané s plochým dnem?

Právě tento druh je nejběžnější a zároveň i nejpraktičtější, protože umožňuje odnášet z obchodu i rozměrnější věci než jen drobnosti. Určitou výhodou jsou i plochá ucha, která jsou příjemnější pro odnos zboží. Jsou do ruky přívětivější a lépe uchopitelné.

Můžete potisknout materiál opravdu jakýmkoliv logem?

Doručte k nám vaše logo v křivkách, tedy nejvhodnějším formátu pro sítotisk nebo vektorovou grafiku a my pro vás učiníme maximum. Dodržíme barevný režim, abyste vše měli přesně podle vašeho grafického manuálu. Doplníme podle přání i kontaktní údaje, aby bylo jasné, kdo za reklamou stojí.

A v neposlední řadě jsme vám chtěli říci, že tohle všechno bude pro vás za zajímavě levné ceny, které vás rozhodně potěší.