Zdraví

Konvektomat retigo

Toto profesionální kuchařské zařízení kombinuje vlastnosti parní a horkovzdušné trouby. Díky tomu máte mnohem více možností. Jídlo, které uděláte v tomto zařízení, tak bude bohaté na živiny, protože se nevyvaří, ale zachovají se. Každý pozná rozdílnou chuť, kterou jen tak s normální troubou nevytvoříte. Snadno se ovládá, šetří váš čas a i Vaše peníze, protože se Vám taková investice rychle vrátí, díky ušetřené energii. Konvektomat retigo je jasnou volbou pro profesionální kuchaře, kteří chtějí posouvat své hranice do neznáma a vychutnávat si tak pochvaly od svých hostů. Grilování, pečení smažení, vaření …Tohle všechno zvládnete hravě udělat v našem konvetomatu. Je to naproste geniální.

Hlavní výhody
Každý šéfkuchař jistě ocení, když je jídlo hotové co nejrychleji to jde. Některá jídla potřebují pomalé smažení, pečení a vše je zdlouhavé. V případě plné restaurace to asi není nejvhodnější způsob, když se jídlo dělá dlouho. Díky tomuto zařízení ale všechno urychlíte. Další velice důležitou výhodou je fakt, že si výsledný pokrm zachová všechny své nejdůležitější živiny a bude to zdravější a plné vitamínů. Pokrmy budou šťavnatější a chutnější a Vaši hosté se k Vám budou rádi vracet, protože budou vědět, že u Vás dlouho nečekají a vše chutná skvěle, jako jinde nechutná.

Dobrá investice
Představte si, kolik energie ušetříte, když si koupíte tohle zařízení. Během chvilky se Vám Vaše investice vrátí, to si pište. Nemluvě o tom, že k Vám začnou čím dál více chodit hosté, protože budou opravdu dobře vědět, že u Vás je to nejlepší. Rozhodněte se ještě dneska a vložte se do rukou naší firmy, která Vám prodá toto zařízení. Poznejte kouzlo opravdového kuchařského umění. Připojte se i Vy k celé řadě našich zákazníků, kteří na tom vždy vydělali peníze. Nikdy neprodělali.