Nezařazené

Jakým dárkem překvapíme svoje děti?


Pro své děti chceme vybrat dárek, aby je potěšil nejen vzhledem a provedením, ale aby děti i něco nového naučil. Pro milovníky hvězdné oblohy je v nabídce  RC Sluneční soustava. Tato hračka potěší nejen děti, ale i jejich rodiče. Jedná se simulátor sluneční soustavy, který se zavěsí na strop. Soustava se může pomocí dálkového ovladače otáčet.
spinnery
Podobná je i hračka Projektor noční oblohy, díky kterému mohou děti objevovat krásy noční oblohy. Dalším vhodným dárkem je nádherná nástěnná mapa světa, která je vyrobena z kvalitního dřeva. Může vašim dětem vytvořit i působivou dekoraci v jejich pokoji. Její unikátní zpracování umožňuje označovat země, které jste již navštívili, nebo plánujete navštívit.
R2-D2
Dárkem, kterým nejen svoje děti potěšíte, ale zároveň vytvoříte prostor pro jejich fantazii je sada Detektiv na stopě. Umožní dětem vyzkoušet práci policistů, trénovat dedukci, sestavovat portréty podezřelých osob či je naučit rozeznávat falešné bankovky. Technicky zaměřeným dětem vyberte stavebnici robota. Programovací robot, který pomůže hledat pod postelí zatoulané mince nebo mu lze naprogramovat slalomovou dráhu.
pozorování měsíce
Atraktivní je rovněž robotická ruka. Hodí se pro děti od osmi let a ideálním dárkem je pro budoucí techniky a vědce. Mezi nejprodávanější hračky, které milují děti i dospělí na celém světě, se probojoval fidget spinner. Lze ho koupit v mnoha provedeních – od klasického, v podobě tří či víceramenné vrtulky, přes fidget ve tvaru obdélníku, hvězdy, nebo hrací kostky. Jeho koupě zaručuje úspěch. V rodině se vždycky najde někdo, kdo si s ním zatočí. Další dávku inspirace na originální dárek pro vaše děti najdete v našem magazínu pod titulkem Největší vědecké novinky určené dětem. Seznámíte se s dalšími pěti novinkami na trhu, kterými svým dětem určitě uděláte radost. A nejen jim. Vás zaujmou určitě též.