Podnikání

Dobře víme, co znamená copywriting SEO

Především je to práce, která nás stále zajímá a baví, a také díky mnoha letům zkušeností v oboru už dobře víme, jak na to! Nevychloubáme se, každý nový projekt je pro nás výzvou a skvělý výsledek je naším cílem. Dostaneme-li nějaký úkol v podobě článku, dáme se do něj nejlépe hned a bez zbytečného otálení. Víme, že kdo rychle dává, dvakrát dává.

A co tedy vlastně nabízíme nebo poskytujeme svým zákazníkům?

Naše práce spočívá zejména v:
psaní textů pro webové stránky tzv. copywriting
psaní textů pro www stránky se zaměření na SEO, tzv. copywriting SEO
PR články nebo reklamní sdělení

Tedy nemusíte si marně lámat hlavu s nějakými reklamními texty nebo propagačními složitostmi, nad kterými budete dlouho přemýšlet, ale svěřte to rovnou do rukou našich zručných kreativců, pro které je copywriting SEOdenním chlebíčkem. Oceníte především lehkost a rychlost, se kterou na zadaných článcích pracují. Přesně vědí, jakým způsobem klíčová slova používat, aby byly články ideálně optimalizované pro použití a pravidla ve vyhledávačích.

muž, tužka, pohovka

Dejte nám téma článku a těšte se na výsledek

Těžko se vaše služba, zboží nebo činnost popisuje? Můžete k danému tématu říci jen velmi málo slov či pár vět a potřebujete vytvořit celý článek? Potom to raději svěřte psavým profesionálům, kteří si se slovíčky pohrají, a výsledkem bude originální článek, který zajímavě a neotřele seznámí webového čtenáře s vaším oborem.

Kolik vás bude copywriting SEO v našem provedení stát?

Tak rozhodně ušetříte zejména na čase, který byste museli věnovat přemýšlení nad daným tématem. A co se týká peněz, tak naše články hodnotíme podle délky textu, tedy 1800 znaků za 250 Kč. Navíc text bude profesionální, jazykově správně napsaný a optimalizovaný tak, aby bylo možné ho rovnou používat pro vyhledavače na internetu.

Originalita, neotřelý slovník a rychlost jsou našimi věrnými spojenci! Dáme vašim článkům všechno, co si zaslouží a navíc ještě velkou dávku nápadů a pozitivního vyzařování.

klávesnice, klíček