Zdraví

Agentura, která SEO zkrátka umí

SEO optimalizace představuje perfektní možnost, jak vylepšit pozici svého webu ve vyhledávači a tím pádem zvýšit také jeho návštěvnost. SEO optimalizacemi se zabývá velká spousta nejrůznějších firem. Avšak která SEO agentura bude pro vaše úmysly tou nejlepší volbou? Nesázejte na žádné amatéry, kteří vás zaujmou nízkou cenou, ale nemohou si ji obhájit zkušenostmi. Raději zainvestujte do služeb někoho, kdo vám může své zkušenosti podložit léty praxe a kdo se v optimalizacích opravdu perfektně vyzná. Společnost SEOlight s.r.o. s přehledem splní všechny vaše požadavky a provede takovou optimalizaci, která vašemu webu doopravdy prospěje. Vsaďte na profesionály, pouze tak se k vám dostaví profesionální výsledek.

Optimalizace, která má hlavu a patu

Aby byla SEO optimalizace efektivní a maximálně účinná, tak je potřeba ji provést přesně podle stanoveného schématu. Je totiž složená z více dílčích částí, které na sebe musí navazovat. O jaké části jde?

Návrh klíčových slov – Odborníci na základě zaměření vašeho webu vyberou a následně s vámi prodiskutují klíčová slova, která budou dále uplatněná při psaní PR článků. Za návrh zaplatíte 250 Kč s tím, že zahrnuje zcela vše, co budete pro další postup pokračovat.

SEO analýza – Analýza má za úkol najít všechny chyby na vašich stránkách, a to jak ve struktuře, tak třeba v duplicitě. Bez správně nastaveného webu je optimalizace neúčinná, naštěstí je tato služba zcela zdarma a vy za ni tím pádem nezaplatíte ani korunu.

Psaní PR článků – Copywriteři budou mít za úkol napsat PR články, ve kterých se budou vyskytovat daná klíčová slova. Články jsou vždycky originální a psané ručně, žádné generátory neoriginálních textů.

Linkbuilding– Do článků budou posléze vkládány zpětné odkazy, což je vlastně základním předpokladem celé optimalizace. Články s odkazy se potom publikují na podpůrných či tematických webech.